Департамент освіти і науки Донецької ОДА підтримав освітній проект БО “МА”Обєднані Україною”

БО “МА”Обєднані Україною” отримали дозвіл від Департаменту освіти і науки Донецької ОДА на реалізацію Освітньо-Менторингового проекту  “Open the World with English” для вихованців Санаторно-оздоровчого центу соціальної реабілітації “СМАРАГДОВЕ МІСТО” (м.Святогірськ, Донецька обл.). У Центрі перебуває близько 450 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. В їх числі є вимушено-переміщенні діти та діти, що постраждали від наслідків конфлікту на Сході України.

Ми запрошуємо носіїв або вільноволодіючих англійською мовою волонтерів, які бажають допомогти дітям-сиротам Центру у їх розвитку та самореалізації в особистому житті поза інтернату. Своєрідний «Менторинг» англійською мовою – це не лише вивчення іноземної мови, а й спілкування, наставництво та соціалізація дітей-сиріт.

Для реалізації нашої освітньої ініціативи ми потребуємо волонтерської допомоги та підтримки у залученні фінансування. У зв’язку із цим, запрошуємо долучатися усім небайдужим до майбутнього  дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування і майбутнього України.

Folder(2017-3-17)0006 Вих. № 108 від 10.03.2017