Про нас

«МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ “ОБ’ЄДНАНІ УКРАЇНОЮ” є міжнародною благодійною організацією, створеною для надання фахової гуманітарної, юридичної, психологічної  та медичної допомоги тим, хто її потребує.

укр4

Інноваційність: Асоціація є платформою для об’єднання ініціативних людей – волонтерів, меценатів і партнерів – для втілення у життя потужних благодійних проектів.

Міжнародна Асоціація “Об’єднані Україною” є своєрідним форумом для усіх зацікавлених українських та закордонних юридичних й фізичних осіб, об’єднаних спільними благодійними проектами в області освіти, екології, охорони здоров’я, науки, економіки, медичної, психологічної, юридичної  допомоги та реабілітації.

Важливим напрямком роботи Асоціації є просування та розвиток Стартапів – благодійних бізнес проектів, з особливим нахилом на підтримку ініціатив вимушено переселених осіб з регіонів проведення антитерористичних операцій, учасників збройних конфліктів (АТО), осіб, що постраждали під час терористичних актів.

Пріоритетними завданнями Асоціації є накопичення широкого кола партнерських зв’язків, підтримка спільного діалогу для пошуку шляхів подолання найбільш вагомих суспільних проблем та ефективних рішень для побудови нового суспільства, новітньої держави України та виховання високо патріотичного, екологічно свідомого населення.

Велика увага у роботі Асоціації відводиться ефективній просвітницькій діяльності, яка вмотивовує створювати та розвивати благодійні проекти, а також захищає та лобіює інтереси наших партнерів.

Головною ідеєю Міжнародна Асоціація “Об’єднані Україною”  є реабілітація України в цілому. Оскільки, фактично, будь-яка сфера життєдіяльності українського суспільства та держави потребує якісних трансформацій, кардинально нових підходів та ідей.

У зв’язку із цим, свою діяльність ми базуємо на європейських цінностях та принципах, в основі яких – визнання цінності кожної людини, і максимальне сприяння розвитку і захисту особистості та нації, збереження їх культури та самобутності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *