5 талановитих студентів отримали грант від Міжнародної асоціація “Об’єднані Україною” та Міжнародної Організації “Kiwanis”

Міжнародна асоціація “Обєднані Україною” спільно з Міжнародною Організацією “Kiwanis International – European Federation” відібрали пятьох таланатовитих студентів для участі у програму літнього табору для молодих лідерів  “Kiwanis Youth Camp 2017”.

З 1 по 20 червня 2017 року організоторами проекту проводився конкурс на отримання грантових місць  у програмі літнього табору для молодих лідерів  “Kiwanis Youth Camp 2017”, що проводитиметься з 31 липня по 6 серпня 2017 року у м. Мальбун, Ліхтенштейн. У результаті відбору стипендіатами Міжнародної асоціації “Об’єднані Україною” стали 5 найкращих студентів – представники Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка та Київського національного університету культури і мистецтв.

В рамках програми міжнаціонального заходу, учасники отримають можливість познайомитися з людьми з усієї Європи, заручитися досвідом інших культур, дізнатися, що означає бути справжнім лідером та насолодитися альпійськими краєвидами Ліхтенштейну.

Крім того, порядок денний програми передбачає безліч фахових майстер-класів з розвитку особистості та лідерських якостей, спільну організацію та проведення благодійних акцій, заняття спортом, екскурсії, сертифікацію учасників табору,  урочисті вечори з нагоди відкриття та завершення проекту і багато іншого.

Ми щиро вдячні стипендіатам за виявлений інтерес до проекту та сумлінно підготовленні конкурсні документи. Бажаємо учасникам успіху, з користю провести час закордоном та гідно представити Україну перед міжнаціональною спільнотою!

Підтримуймо молодь – Наше Майбутнє!

Запрошення студентів-1